Jarosław Świerzewski

    

   Wielki Kanclerz, załorzyciel Konfraterni Ryceskiej, filar naszego bractwa. Jarosław zasłynął jako jadna z najmądrzejszych znanych nam osób oraz z organizowania pokazów w czym jest zdecydowania najlepszy i niezastąpiony.  

    Bernadeta Świerzewska

    

   Utalentowana absolwentka polonistyki, uczucia swe ulokowała w Jarosławie oraz w średniowieczu.  W naszym bractwie od ponad 10 lat i trwale pozostaje w nim do dnia dzisiajszego.

    Piotr Paruch

    
      Piotr, 11 lat w Konfraterni. To mówi samo za siebie - osobnik niezwykle odporny na wszelkie próby nawiązania bliższego kontaktu z codziennym życiem. Zafascynowany średniowiecznymi naukami wyzwolonymi, konstruktor machin miotających. Jako jedyny w grupie utrzymuje się stricte z rzemiosła rekonstrukcyjnego. Wieloletni administrator forum rekonstrukcyjnego freha.pl. Ma obsesję objawiającą się nazywaniem swojego wyposażenia imionami rozpoczynającymi się na literę "B".
 

    Rycerz  Tomasz

   

       Zakochany w średniowieczu i rycerskich przygodach, oto bieży dzielnie na swym pięknym rumaku Rycerz Tomasz! Pod stopy jego trup gęsty się kładzie w gardło jego nie jeden dzbanek miodu wlano, lecz ni bestia dzika go nie zwali ni wódki dzban. Rycerz Tomasz którego sława i mądrość dotarła nawet do Lewantu gdzie saracenów bił. Oto jest ten co męstwo i honor ceni bardziej niż złoto i klejnoty. Lecz dla Rycerza Tomasza najważniejsza jest Księżniczka jego która dlań jest inspiracją i jedyną miłością.

     Alicja Marczyk

   

    Zafascynowana średniowieczem oraz literaturą Fantasy. W Konfraterni jest już od kilku lat. Roześmiana i zawsze piękna dla której nie jeden rycerz stanąłby do boju otrzymując w zamian zaledwie  uśmiech. Alicja jest także niezwykle utalentowana i jej wspaniałe dzieła zdobią tarcze rycerskie które swym kolorytem zachwycają ludzkie oczy prawie tak bardzo jak Uroda Alicji.

     Ryszard Król

   

   

      Grzegorz Kursa
    

     Grzegorz Kursa- vel Gregor z Krakowa. Z Konfraternia związany od lat, jako jeden z szczęśliwie działających członków bractwa który osiadł tu już na dobre. jeździ po kraju, włóczy się po turniejach w całej Polsce, a i zdarza mu się wyjechać gdzieś dalej. Prosty jak cep, w ręce miecz, w drugiej tarcza a głowa mu po to by hełm nosić. Prowadzi nas ku glorii i chwale na sali treningowej wśród potu, krwi i łez. Zazwyczaj uśmiechnięty z twarzą przygłupa- ot Gregor.

 

     Asia Żurek 

       

       

         "Specjalizacja: warcholstwo stosowane. Niewiele umie robić, a robi jeszcze mniej. Podziwiać ją należy za konsekwencje oraz nieustanne dążenie do podnoszenia kompetencji w tej dziedzinie."

    Ilona Struzik

 

    Grzegorz Wojtasik

    Krzysztof Banaś

  

 

     Feliks Krawczyk

       

     Sylwia Wełna 

       

     Michał Lipiec

        

 

     Człowiek niebywale spokojny i do przesady kulturalny. Nigdy nie widziany z napitkiem w ręku. Na biesiadach praktycznie nieobecny. Bezlitosny uwodziciel. Przez lata rekonstrukcji zdobył niemal tyle samo niewieścich serc co turniejowych zwycięstw (zwyciężał aż raz). Pasjonat historii, ekspert w temacie disco-polo

    Grzegorz Kaszowski

 

     Marek Będkowski

       

       Jacek Pietras

      

       Krzysiek Mucha

   

      Człowiek video-rejstrator. Pamięć absolutna. Gdybyś chciał zapomnieć o jakimś turnieju to ten człowiek skutecznie Ci na to nie pozwoli. Jako jedyny mlodociany kierowca ma wielki wpływ na to czy zabierzesz się jego rydwanem. Miejskie legendy nazywają jego pojazd "wesołym autobusem". Lokalny posterunek zwykł go nazywać "ten nieuchwytny w szarej lagunie". Stroni od pojedynków, czy przemocy lecz na dworskie stroje i kurczaki z KFC szelki nie poskąpi. Człowiek orkiestra (głównie electro), niezastąpiony.

 

 Szymon Węgrzyn

 

"Poza średniowieczem fascynuje go również motoryzacja. Podobno kiedyś rozpędził swoją szkodę fabię do 117 km/h, i nie była to autostrada"


 

 

 

 
 
wszelkie prawa zastrzeżone Konfraternia Rycerska 2009 design: A.K. Lorenc